Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Biżuteria ze stali chirurgicznej - warto?
Biżuteria ze stali chirurgicznej - warto?

   Wiele osób mylnie sądzi, że biżuteria ze złota lub srebra jest lepsza od biżuterii ze stali chirurgicznej. Czy słusznie? Wystarczy sprawdzić szeroką ofertę firmy www.sta-love.pl , aby stwierdzić, że różnorodność wzorów i ich piękno, nie odbiega od biżuterii ze stali szlachetnych. Różnicą natomiast jest dużo lepsza cena. Sprawdź, dlaczego kupować biżuterię ze stali chirurgicznej.Stal chirurgiczna — jeśli jesteś uczuleniowcem
   Chociaż biżuteria złota lub srebrna niesłusznie uważana jest za bardziej ekskluzywną, to nie każda kobieta może ją nosić. Swędzenie zaczerwienia czy wysypka, to tylko niektóre z konsekwencji, które czekają na wrażliwą skórę. Takie sytuacje nie występują przy biżuterii pozłacanej Sta-love, gdyż nie zawiera, lub nie uwalnia niklu.Jakość a cena
   Kolejny atut naszej biżuterii, to jej cena. Mimo tego, że biżuteria ze stali chirurgicznej jest na każdą kieszeń, niczym nie odstępuje od jakości najdroższych wyrobów. Możemy nosić ją na każdą okazję, zarówno na co dzień, do pracy, jak i wesele czy urodziny.A jak czyścić biżuterie ze stali chirurgicznej?
   Wcale. Biżuteria ze stali chirurgicznej to nie srebro, które szorujecie pastą do zębów, czy złoto, które oddajecie do kosztownego czyszczenia. Wystarczy opłukać ją wodą, pozbywając się naszego naskórka, a będzie cieszyć nas swoim blaskiem, jeszcze przez długi czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl