Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Czym jest ta stal chirurgiczna?
Czym jest ta stal chirurgiczna?

   Stal chirurgiczna jest nowoczesnym wygodnym, bezpiecznym i modnym materiałem, używanym w produkcji biżuterii. Biżuteria ze stali chirurgicznej zawdzięcza dużą popularnością, przede wszystkim temu, że wyglądem nie odbiega od biżuterii złotej, a występuje w znacznie przystępniejszej cenie. Dzięki swojemu składowi jest twardsza od srebra, dlatego lepiej nadaje się do pozłacania.Czy stal chirurgiczna uczula?
   Nie. Stal chirurgiczna wykazuje bardzo dużą hipoalergiczność. Zdecydowana większość osób nie toleruje niklu. Zaczerwienie czy wysypki po kontakcie z tym metalem występują bardzo często. Stosuje się go do utwardzania srebra i złota. Zwykła stal, z której robi się biżuterię dostępną w sieciówkach, ma go AŻ KILKANAŚCIE PROCENT! Stal chirurgiczna niklu albo nie zawiera, albo zawiera go w ilościach nieoddziaływających na nasz organizm. Na świecie żyją osoby, z tak wielką alergią, że nie mogą nosić nawet czystego złota (nie mówimy o próbach 333 czy 585, które często posiadają w składzie nikiel), wolframu czy nawet stali chirurgicznej, ale są to jednostkowe przypadki. Jeśli to ty jesteś tą osobą, pociesz się- jesteś jedną na milion!Czy stal chirurgiczna rdzewieje, ciemnieje, brudzi?
   Nie. Jeśli stal chirurgiczna rdzewieje lub zmienia kolor, a przechowywana była właściwie, niebrane były w niej kąpiele w kwasach, ani nie uszkodziłeś jej mechanicznie- to znaczy, że nie kupiłeś prawdziwej stali chirurgicznej. Na rynku znajduje się wiele felernych produktów, kupowanych po kilkadziesiąt groszy. Psują one renomę prawdziwej stali chirurgicznej. Pamiętaj, że na bazarku, w galerii, a nawet i w internecie napisać można wszystko. Kupuj ją tylko w sprawdzonym miejscu- na stronie www.sta-love.pl Czy stal chirurgiczna jest metalem szlachetnym?
   Nie. W sprzedaży często używa się określenia „stal szlachetna”, ze względu na jej czystość w składzie. Jednak mianem metali szlachetnych, nazywamy srebro, złoto czy platynę. Nie zmienia to faktu, że biżuteria ze stali chirurgicznej jest często piękniejsza od oryginałów, kosztując ułamek ich ceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl